Головний архітектор Львова публічно звітуватиме про видачу дозволів на будівництво

Виконавчий комітет Львівської міськради зобов’язав головного архітектора Львова Юліана Чаплінського звітувати на кожному засіданні виконкому про видачу містобудівних умов та обмежень для будівництва. Таке рішення члени виконкому прийняли 1 квітня.

Як йдеться в рішенні, начальник управління архітектури повинен на кожному засіданні звітувати про розгляд заяв щодо видачі містобудівних умов та обмежень, про причини їхнього скасування, здійснених у порядку нагляду департаментом державної архітектурно-будівельної інспекції у Львівській області.

Мер Львова Андрій Садовий зазначив, що на засідання виконавчого комітету можуть прийти усі охочі. Тому таке нововведення допоможе зробити видачу документа прозорою та відкритою. Також карту виданих містобудівних умов та обмежень можна переглянути на сайті міськради. 

Додамо, 31 березня під час засідання Львівської міської ради депутати розглядали питання про передачу обов’язків видавати містобудівні умови та обмеження виконавчому комітету. Однак не проголосували за такі зміни.

Довідка.

Містобудівні умови та обмеження – документ, який погоджує умови за яких може розпочатись будівництво або ж реконструкція будинку. Це фактично перший документ, який необхідно отримати для початку будування. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук