Головний лікар Івано-Франківська написав лист-підтримку львівському хірургу Василю Савчину

Головний лікар Івано-Франківська написав лист-підтримку львівському хірургу Василю Савчину
фото Galka.if.ua
Головний лікар міської клінічної лікарні Івано-Франківська Тарас Масляк вважає, що зараз відбувається полювання на лікарів як на корупціонерів

Головний лікар Івано-Франківська Тарас Масляк написав лист на підтримку завідувача хірургічного відділення 8-ї клінічної лікарні Львова та депутату ЛОР  від «Самопомочі» Василю Савчину, якого 29 липня, затримали за підозрою у хабарі у 500 доларів. Лист прес-служби Центральної міської клінічної лікарні Івано-Франківська поширило місцеве видання «Курс»

Так за словами Масляка, на ті гроші, які заробляють лікарі, а це 2 тис. – 2 тис. 800 грн, утримати сім’ю неможливо. Саме тому прийнято, що за врятовані життя, українці віддячують лікарю, і це – нормально.

«Усі наші колеги лікарі та медичні працівники із задоволенням би відмовилися від цих подачок та прихованих конвертів, якби отримували достойні зарплати. Середня заробітна платня медсестри 1700-2500 грн, лікаря 2000-2800 грн, водія швидкої 1800-2200 грн. Зарплати низькі, фінансування медичної галузі – ніяке, але відбувається полювання на лікарів, як на корупціонерів… Силовикам зарплатню підвищили, військовим підвищили, а про лікарів забули. Поставте спочатку нормальні зарплати лікарям, а тоді вже полюйте на корупціонерів і когось в чомусь звинувачуйте», - написав Тарас Масляк.

За словами лікаря, Савчин створив два чудові відділення у лікарні Львова №8: опікове дитяче та опікове доросле. Завдяки зусиллям та ініціативі доктора Василя Савчина, вони стали одними з найкращих відділень України, в яких лікуються хворі з різними термічними травмами, дефектами шкіри та патологіями. Окрім того Савчин має міжнародні контакти, завдяки яким створені інвестиційні проекти для опікових відділень та їх хворих. Він відправив немалу кількість дітей на лікування за кордон, де їм врятували життя.  

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук