Головний податківець режиму Януковича заявив, що ЄС зняв з нього санкції

Головний податківець режиму Януковича заявив, що ЄС зняв з нього санкції
Клименко займав посаду міністра доходів і зборів з грудня 2012 до лютого 2014 року

Загальний суд Європейського Союзу прийняв рішення анулювати введені в 2014 році санкції проти колишнього міністра доходів і зборів Олександра Клименка, повідомляє його прес-служба.

На офіційній сторінці Клименка у соцмережі Facebook в середу опубліковані скан-копії рішення суду, датовані 10 червня. При цьому наголошується, що про це рішення суду стало відомо у вівторок, 14 червня.

Європейський суд своїм рішенням ухвалив, що рішення Ради ЄС від 14 квітня 2014 року «щодо обмежувальних заходів, спрямованих проти певних осіб, підприємств та органів у зв'язку з ситуацією в Україні визнати недійсним в контексті пана Олександра Клименка», йдеться в повідомленні.

ЄС 5 березня 2014 року ввів санкції у вигляді заморожування активів щодо 18 колишніх вищих чиновників України, а в квітні розширив їх на 4 осіб, зокрема, і на Клименка. Санкції були введені на підставі документів, наданих Генеральною прокуратурою України.Сам Клименко неодноразово заявляв про необгрунтованість висунутих звинувачень і наголошував на політичному характері таких дій.

Клименко перебував на посаді міністра доходів і зборів з грудня 2012 до лютого 2014.

Це вже не перше таке рішення європейських судів щодо чиновників режиму Януковича. Зокрема, суд зняв санкції з колишнього першого заступника голови Адміністрації президента Андрія Портнова та міністра охорони здоров'я Раїсу Богатирьову.

Також ЄС скасував санкції з екс-прем’єр-міністра Миколи Азарова та його сина Олексія, екс-голови Нацбанку Едуарда Ставицького та міністра палива і енергетики Едуарда Ставицького.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук