Головний рабин України закликав визнати Андрея Шептицького «Праведником народів світу»

Лист про відповідне визнання Митрополита УГКЦ надіслали до Меморіального комплексу історії Голокосту Яд Вашем

У часи Голокосту на Західній Україні Андрей Шептицький врятував більш як 150 єврейських дітей

Головний рабин України Моше Реувен Асман надіслав 21 січня листа до Яд Вашем, Меморіального комплексу історії Голокосту, з проханням напередодні Міжнародного Дня пам'яті жертв Голокосту і 75-річчя визволення табору смерті Аушвіц допомогти у відновленні історичної справедливості по відношенню до митрополита Андрея Шептицького та присвоїти йому почесне звання «Праведника народів світу».

«Мій обов'язок як Головного рабина Києва та України і глибоке переконання як людини в тому, щоб підняти свій голос на захист великого гуманіста і друга єврейсткого народу Андрея Шептицького», – завершає своє послання Моше Рувен Асман.

Свою позицію головний рабин України підтримує тим історичним фактом, що у часи Голокосту на Західній Україні він врятував більш як 150 єврейських дітей, яких за його наказом переховували у монастирях.

До слова, у 2015 році Папа Римський Франциск підписав декрет, яким усьому світу проголосив геройські чесноти митрополита Андрея Шептицького. Відтак уся Вселенська Церква тепер називає його праведним і закликає всіх наслідувати його чесноти.

Більше про митрополита Андрея Шептицького можна прочитати за цим посиланням.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук