Головою «Суспільного» вдруге став Микола Чернотицький
За нього проголосували 10 членів наглядової ради
До теми

Головою правління АТ «Національна суспільна телерадіокомпанія України» на наступні чотири роки обрали 41-річного Миколу Чернотицького. Рішення ухвалила наглядова рада акціонерного товариства у вівторок, 15 квітня.
Миколу Чернотицького, чинного очільника компанії, 15 квітня обрали головою правління мовника на наступні 4 роки. За нього проголосували 10 членів наглядової ради.
Чернотицький визначив головну мету роботи мовника на найближчі роки – збільшувати сумарне охоплення зі збереженням довіри до контенту.
Загалом до другого етапу виборів допустили:
- Володимира Горковенка, колишнього журналіста, політика, який відповідав за медіанапрямок в адміністрації президента Петра Порошенка (2015-2019);
- Олександра Ткаченка, ексміністра культури та інформаційної політики, колишнього керівника холдингу 1+1;
- Миколу Фаєнгольда, екскерівника дивізіону PayTV & Digital StarLightMedia, засновника компаній Infinitas та Iplus, які працюють у сфері медіа;
- Миколу Чернотицького, чинного голову правління «Суспільного».
Відомо, що за ексміністра Ткаченка проголосували 6 членів наглядової ради.
Що відомо про Миколу Чернотицького
Микола Чернотицький народився 1984 року у місті Мена, що у Чернігівській області. У 2015-2017 роках Чернотицький був генеральним директором Сумської обласної державної телерадіокомпанії. До цього з 2010 по 2013 рік працював головним редактором газети «Суми і сумчани». З 2017 року Чернотицький входить до правління «Суспільного мовника». З того часу по 2019 рік був відповідальний за діяльність з оптимізації центральної та регіональної структур НСТУ.
З 2019 по 2021 роки він був відповідальний за адміністративно-господарський напрям і регіональний розвиток компанії. З травня по червень 2019 року Чернотицький виконував обов’язки голови правління «Суспільне мовлення».
27 квітня 2021 року Чернотицького вперше було обрано головою правління «Суспільного».
Нагадаємо, голову правління «Суспільного мовлення» обирають кожні 4 роки на конкурсних засадах. У 2025 році до першого етапу конкурсу на посаду допустили шістьох претендентів.