Говерлу приберуть львівські студенти

19 вересня 20083730

20-21 вересня проходитиме екологічна експедиція "Чиста Говерла - 2008" за маршрутом: Львів - смт. Ворохта (Івано-Франківська обл.) - Карпатський національний природний парк. Програма цьогорічної експедиції передбачає проведення семінарів з екологічної тематики, серед яких передбачено семінари з "Історії Карпатського НПП", "Екологічного руху у світі" та семінар під назвою "Карпатська конвенція - нові можливості". Про це ZAXID.NET повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

Учасники експедиції подорожуватимуть по заповідному Говерлянському лісництву, де зможуть ознайомитися з субальпійською рослинністю, а також здійснять сходження на гору Говерлу, аби прибрати її вершину, а ініціативна група прибере територію озера Несамовитого.

Від реалізації цього проекту організатор - Львівська міська молодіжна громадська організація "Студентське Братство Національного лісотехнічного університету України" очікує, що учасники акції ознайомляться з цінними природними пам’ятками та отримають можливість набути досвіду зі спортивного гірського туризму. Окрім цього, від проведеного прибирання на горі очікують зменшення рівня забруднення, покращення естетичної привабливості рекреаційного угіддя.

Участь у експедиції візьмуть близько сімдесяти студентів Львова.

Довiдка ZAXID.NET

Минулого року у межах всеукраїнської акції "Чиста Україна - чиста Земля" відбулася сьома екологічна експедиція "Чиста Говерла - 2007". Її учасниками були студенти з багатьох львівських вузів, які на горі Говерла провели прибирання несанкціонованих "сміттєзвалищ", також вони відвідали Національний природний парк "Карпатський", ознайомилися з його історією та природними цінностям, вивчали оздоровчо-рекреаційний потенціал цього регіону

Львівська міська молодіжна громадська організація "Студентське Братство Національного лісотехнічного університету України" заснована у 2000 році. Членами організації є молодь віком від 14 до 28 років. Багато заходів, проведених організацією, стосуються проблем збереження довкілля.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук