Громадськість Львівщини зможе контролювати найбільших забруднювачів довкілля

В області запрацює електронна система екологічної інформації

СуспільствоОрися Шиян, 31 березня 20164480
Громадськість Львівщини зможе контролювати найбільших забруднювачів довкілля
фото loda.gov.ua

На Львівщині створять електронну систему екологічної інформації. У ній можна буде дізнатися про усі підприємства та об’єкти господарювання, перелік небезпечних хімічних елементів, якими вони забруднюють водяний, повітряний та земельний простір. Також система створить можливість електронного документообігу із суб’єктами господарювання у сфері звітності та надання послуг.

Як повідомляє прес-служба Львівської облдержадміністрації, 30 березня Міністерство екології та природних ресурсів України, департамент екології та природних ресурсів Львівської ОДА та міжнародна благодійна організація «Екологія-Право-Людина» підписали Меморандум про співпрацю щодо створення системи інтегрованого електронного врядування.

Тепер у єдиній базі може міститися інформація не тільки про викиди у довкілля, а і про дозволи, ліміти, рішення про оцінки впливу на довкілля.

«Це інформаційне середовище поєднує різнопланову інформацію про об’єкти впливу на довкілля і створює можливості для аналізу екологічної інформації. Відтак представники громадськості зможуть отримати вільний доступ до інформації про стан довкілля та його забруднювачів», ― зазначив директор департаменту екології та природних ресурсів ЛОДА Руслан Гречаник.

Зазначимо, що це перший пілотний проект в Україні. Модель електронної системи екологічної інформації розробила міжнародна благодійна організація «Екологія-Право-Людина».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук