Громадяни 46 країн тепер можуть оформити українську візу, не виходячи з дому

Українська консульська служба в середу, 4 квітня, запустила систему електронного оформлення віз. Громадяни 46 країн відтепер можуть оформити візу в Україну не виходячи з дому.

Іноземці, які подорожують до України з діловою або туристичною метою, мають заповнити онлайн-анкету на спеціально створеному для цього сайті, завантажити скановані копії необхідних документів, заплатити на сайті банківською карткою (платіжних систем MasterCard Worldwide чи Visa International) та роздрукувати надіслану їм на електронну адресу е-візу.

Як повідомив департамент консульської служби МЗС України, цей процес отримання електронної візи є «максимально спрощеним» і водночас «дозволяє здійснювати ефективний міграційний контроль». Вартість візи для іноземців становить 65 доларів США. Строк дії разової візи – до 30 днів.

Серед країн, громадяни яких зможуть скористатися е-візами: Австралія, Індонезія, Катар, Кувейт, Малайзія, Мексика, Нова Зеландія, Перу, Саудівська Аравія, Сінгапур, Таїланд, Ямайка та інші. Повний перелік – у повідомленні департаменту.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук