Громадяни РФ зможуть перебувати в Україні не більше 90 днів

Віра Карпінська, 4 квітня 20145330
Громадяни РФ зможуть перебувати в Україні не більше 90 днів
фото ТСН

Починаючи з 00:00 години 7 квітня 2014 року для громадян Росії змінюються терміни тимчасового перебування на території України. Про це повідомили у прес-центрі Адміністрації Державної прикордонної служби України.

У цей же день, 7 квітня, Держприкордонслужба розпочне перевіряти виконання громадянами Росії вимог щодо термінів перебування в Україні.

Рішення про 90-денне перебування росіян в Україні впродовж 180 днів у році було прийнято у відповідь запроваджених обмежень російською стороною, яка, починаючи з 1 січня 2014 року, встановила схожі  терміни перебування на території Російської Федерації для громадян України.

«Тепер громадяни Російської Федерації, які на законній підставі прибули в Україну, можуть тимчасово перебувати на її території не більш як 90 днів протягом 180 днів з дати першого в’їзду, якщо інший термін не визначено міжнародними договорами України», - наголосили у Державній прикордонній службі.

У випадку невиконання росіянами цих вимог співробітники Держприкордонслужби України відмовлятимуть їм у перетині державного кордону, а за порушення терміну перебування під час виїзду з України притягуватимуть до адміністративної відповідальності.

Дія цієї постанови не застосовуватиметься щодо громадян РФ, які жителями прикордонних регіонів України та Російської Федерації.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук