Гройсман гостро розкритикував рішення Держспецзв'язку про блокування системи декларування

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що вбачає злий намір противників введення системи електронного декларування у рішенні Держспецзв’язку про невидачу атестату цьому проекту. Про це він заявив вчора ввечері, 12 серпня, на своїй сторінці у Facebook.

«Я уже попередив керівництво НАЗК і ДССЗЗІ – у них є ще два дні на виправлення ситуації. Якщо система е-декларування не буде запущена вчасно, то я буду добиватись того, щоб усі, хто не забезпечив вчасного запуску системи, включаючи керівництво цих органів, понесли за це саму жорстку персональну відповідальність», - написав він через кілька годин після публікації рішення Держспецзв’язку.

Він зазначив, що не бачить жодних виправдань тому, що за два дні до передбаченого терміну введення в дію системи електронного декларування приймається рішення, яке блокує реалізацію цього проекту.

«Комусь очевидно дуже не хочеться, щоб ця система, яка має на меті антикорупційні цілі, реально запрацювала і заради цього ставиться під загрозу не тільки довіра суспільства до влади, а й репутація України в очах міжнародних партнерів», - наголосив Гройсман.

Нагадаємо, за два дні до старту системи електронного декларування, агентство Держспецзв’язку опублікувало рішення про невидачу атестату відповідності. Серед аргументів відомство привело невідповідність функціоналу реєстру, а також невідповідність вимогам нормативних документів з технічного захисту інформації в обсязі функцій, передбаченому у технічному завданні на створення цієї системи.

Цей проект входить до переліку умов Євросоюзу для лібералізації візового режиму з Україною.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук