Гуртожиток КПІ закрили на карантин після спалаху коронавірусу

Захворіли 133 курсанти Інституту спеціального зв’язку та захисту інформації КПІ

Гуртожиток Інституту спеціального зв’язку та захисту інформації Національного університету «Київський політехнічний інститут імені Сікорського» закрили на карантин після спалаху коронавірусу у його мешканців. Там захворіли вже 133 курсанти. Про це у п’ятницю, 31 липня, повідомив мер Києва Віталій Кличко.

За словами Кличка, наразі гуртожиток закритий на карантин, біля нього чергує поліція. Незважаючи на це, інфіковані студенти отримують усю необхідну медичну допомогу, фахівці тестують усіх, хто із ними контактував. Загалом у гуртожитку мешкають 152 курсанти.

«На сьогодні в гуртожитку захворіли 133 курсанти. З них до лікарень столиці госпіталізували 10 курсантів, а також одного викладача. Інші курсанти лікуються у гуртожитку під медичним наглядом», – повідомив Віталій Кличко.

Нагадаємо, що спалах коронавірусного захворювання Covid-19 в гуртожитку Інституту спеціального зв’язку та захисту інформації Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» зафіксували 26 липня.

Тоді підтвердили 52 випадки захворювання серед курсантів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук