Хакери заволоділи персональними даниними понад 21 млн американців

СвітЮлія Поліковська, 10 липня 20152200
Хакери заволоділи персональними даниними понад 21 млн американців

Управління з персоналу адміністрації США (ОРМ) після детального вивчення наслідків злому комп’ютерних мереж оголосило про можливий витік особистих даних 21,5 млн американських державних службовців та інших громадян. Про це йдеться у повідомленні управління.

«ОРМ і міжвідомча команда з розслідування з великою часткою впевненості прийшла до висновку, що персональна інформація, включаючи номери соціального страхування (SSN), 21,5 млн чоловік, була викрадена з баз даних розслідувань», — сказано в заяві.

У це число входять  1,1 млн випадків, коли викрадені досьє включають відбитки пальців.

В повідомленні управління зазначається, що мова йде про два окремих, пов’язаних між собою інциденти з крадіжкою персональних даних. Дані зберігалися в інформаційному центрі міністерства внутрішніх справ США, який є спільним сервіс-центром для федеральних агентств. Офіс з управління персоналом США зафіксував протиправну діяльність щодо його інформаційних систем в квітні. У травні міністерство національної безпеки країни прийшло до висновку, що дані агентства опинилися під загрозою через цю атаку.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук