Інноваційний сімейний простір «Як вдома» відкрили на вулиці Зеленій

СуспільствоПромоція, 16 березня 2018, 10:05 562 0

Інноваційний простір для активних сімей «Як вдома» відтепер працює у Львові. В закладі, який відкрили на вулиці Зеленій, кожна сім'я зможе навчатися, працювати та відпочивати разом.

«Основна ідея нашого закладу пов'язана із певним баченням нашої сім'ї: до навчання ми ставився уважно і вважаємо, що її основною проблемою є те, що діти вчаться окремо у школі, а батьки не вчаться взагалі. Тобто, основне завдання – показати сім'ям, що можна вчитися разом», – розповів засновник інноваційного простору «Як вдома» Дмитро Романко.

Для тих, хто відвідуватиме простір, діють батьківський клуб «Невгамовні», Молодіжна спільнота proКохання, консультативний центр, а також – три рази на тиждень – інтерактивні уроки англійської.

«Пропонуємо вивчення англійської мови вже з 3-ьох рочків на інтерактивних веселих заняттях по методиці Genki English, а школярам допомагаємо наздогнати шкільну програму та додатково попрактикуватися у спілкуванні іноземними мовами. Також пропонуємо і заняття для дорослих, адже сьогодні англійську повинен знати кожен», – сказала засновниця мовного центру «БОЯР» Олеся Ніколаєвич.

Працюватимуть із відвідувачами інноваційного простору «Як вдома» і психологи.

«Це є «Школа лідерства» для підлітків – унікальна авторська програма тренінгів і майстер-класів, яка покликана на те, щоб допомогти підліткам краще пізнати себе, розвинути свої сильні сторони, таланти, здібності, щоби стати успішним. І друга програма – це «Школа батьківської компетентності», – зазначила дитячий і сімейний психолог Ярина Яців.

Відвідувати інноваційний простір «Як вдома» активні батьки зі своїми дітьми можуть щодня. Розташований він на вулиці Зеленій, 25.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук