Інститут національної пам'яті показав статистику загиблих бійців АТО по областях

Станом на 1 березня 2017 р. в Україні створено 450 секторів військових поховань

Щоб поховати загиблих учасників АТО, на кладовищах України виділяються спеціальні військові сектори. Український інститут національної пам'яті зібрав дані щодо кількості та розташування таких секторів і поховань на них.

Для зручності зібрані дані інститут оприлюднив у вигляді інфографіки. Станом на 1 березня 2017 року в Україні створено 450 секторів військових поховань. На них поховано 1295 загиблих воїнів. 25 секторів мають 10 і більше поховань. Зазначається, що сектори із найбільшою кількістю похованих військових-учасників АТО розташовані у Дніпрі, Запоріжжі та Києві – 180, 120 та 56 похованих відповідно.

Інфографіка була створена спільними зусиллями УІНП та працівників Українського кризового медіа-центру.

До слова, ще у 2014 році УІНП розробив рекомендації щодо створення секторів військових поховань на цивільних кладовищах, щоб увічнити пам’ять військових, що загинули в ході сучасної російсько-української війни. Із цими рекомендаціями можна ознайомитися на сайті Інституту. Зокрема, йшлося про те, щоб сектори військових поховань створювалися у центральних або найбільш відвідуваних частинах кладовищ, а в містах, де цвинтарів декілька, – на центральному з них.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук