Ірина Сех придумала, як обійти закон про заборону суміщення посад

Олег Онисько, 26 березня 201415786
Ірина Сех придумала, як обійти закон про заборону суміщення посад
фото ZAXID.NET
Ірина Сех не бачить нічого поганого у тимчасовому суміщенні посад у виконавчій і законодавчій владі

Ірина Сех вигадала спосіб законного суміщення повноважень народного депутата з посадою у виконавчій владі. Нова голова ЛОДА звернулася до Олександра Турчинова з проханням перевести її у статус «тимчасового виконувача обов’язків» голови ЛОДА.

У заяві Ірини Сех на ім’я Олександра Турчинова наголошується на тому, що він сам як в.о. президента України може призначати лише тимчасових виконувачів обов’язків на різні посади – до обрання і вступу на пост нового президента України.

«З огляду на викладене, прошу Вас внести зміни до Указу президента України від 02 березня 2014 року  № 212/2014 «Про призначення І.Сех головою Львівської обласної державної адміністрації» щодо призначення мене тимчасовим виконувачем обов’язків голови Львівської обласної державної адміністрації», – йдеться у заяві Ірина Сех.

При цьому, статус особи, яка тимчасово виконує обов’язки на певній посаді, передбачає гарантії збереження попереднього статусу та посади, на яку її було призначено чи обрано, наголошується у повідомленні прес-служби «Свободи», надісланому 26 березня на адресу ZAXID.NET.

Таким чином, якщо Турчинов погодиться перевести Ірину Сех у статус «тимчасового виконувача обов’язків» голови ЛОДА, вона на законних підставах зможе зберігати за собою мандат народного депутата.

Нагадаємо, що згідно з Конституцією, Ірина Сех, призначена головою ЛОДА 2 березня, протягом 20 днів була зобов’язана скласти повноваження народного депутата, однак так і не зробила цього. Уже через кілька днів після призначення вона заявила, що не складе повноважень депутата, бо її «голос зараз є надзвичайно важливим», пообіцявши, втім, що таки складе депутатський мандат, коли «заспокояться події в Криму».

ВО «Свобода» поширила заяву Ірини Сех з проханням перевести її у статус "т.в.о" голови ЛОДА 26 березня, через кілька хвилин після того, як Олександр Турчинов на засіданні Верховної Ради 26 березня порушив питання про те, що народним депутатам, які суміщають мандат з посадами у виконавчій владі, необхідно терміново визначитися і відмовитися від одного із двох крісел.

Слід нагадати, що Ірина Сех перемогла на виборах у одномандатному окрузі №119 на Львівщині. У разі дострокового складення повноважень, там мали б бути оголошені проміжні вибори.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 6

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук