Кабінет міністрів заплатить ₴3,6 млн за відеорекламу своїх реформ

За ці гроші Мін'юст запропонував зняти 18 рекламних роликів, у яких українцям розповідатимуть про здобутки уряду

Українські урядовці в полі

Кабінету міністрів запропоновано провести перерозподіл коштів бюджету, який виділений на його утримання, збільшивши витрати на інформаційно-аналітичні матеріали на 3,6 млн грн. Відповідний проект розпорядження Кабміну було внесено міністром юстиції Павлом Петренком на засідання уряду 20 червня, інформують «Наші гроші».

Запропоновано провести перерозподіл за бюджетним рядком 0411010 «Обслуговування та організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності Кабінету Міністрів України».

Додаткові 3,6 млн грн спрямують на створення 18 телевізійних роликів, в які будуть висвітлювати ініціативи уряду з реформування різних галузей. В пояснювальній записці вказано, що 3,6 млн грн. на створення відеороликів будуть компенсовані економією коштів на інші видатки, але перелік цих видатків відсутній.

Як писав ZAXID.NET, у лютому видання «Kyiv Post» оприлюднило інформацію, що генпрокурор Юрій Луценко використовує своє відомство для самореклами на радіо і телебаченні.

Журналісти зазначали, що на початку лютого телеканали ICTV та 1+1, а також різні радіостанції почали щодня транслювати рекламні оголошення, які закінчуються девізом: «Виконуємо закон, встановлюємо справедливість. Юрій Луценко». Ролики транслювали під виглядом соціальної реклами.

Згодом, генпрокурор Юрій Луценко про коментував рекламу ГПУ у медіа. Він заявив, що піарні ролики це просто «інформування суспільства».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук