Кабмін розподілив повноваження віце-прем’єрів

Засідання уряду Гройсмана

Кабінет міністрів розподілив повноваження серед віце-прем’єр-міністрів. Це випливає з постанови уряду №296 від 18 квітня, опублікованого в газеті «Урядовий кур’єр» в четвер.

Згідно з постановою, до компетенції першого віце-прем’єр-міністра - міністра економічного розвитку і торгівлі Степана Кубіва входить широкий спектр питань державної економічної, інвестиційної та промислової політики; питання торгівлі; питання податкової та митної політики тощо.

Віце-прем’єр-міністр - міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко відповідальний за розвиток регіонів; будівництва та архітектуру; відновлення промислових об'єктів в Донецькій та Луганській областях, які постраждали в ході АТО; проведення земельної реформи.

До компетенції віце-прем’єр-міністра Володимира Кістіона входять питання розвитку транспорту, поштового зв’язку, дорожнього господарства, управління зоною відчуження Чорнобильської, держуправління у сфері поводження з радіоактивними відходами, безпеки використання ядерної енергії тощо.

Віце-прем’єр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе буде займатися питаннями зовнішньої політики, розвитком дипломатичної служби, розвитком відносин з Європейським Союзом і НАТО.

До компетенції віце-прем’єр-міністра Павла Розенка входять питання, пов'язані з охороною здоров'я, обігом наркотиків і прекурсорів, епідеміологічним наглядом, контролем якості ліків, державною мовною політикою, міжнаціональними відносинами, релігією і захистом прав нацменшин, зайнятістю, соцзахистом населення.

Віце-прем’єр В’ячеслав Кириленко буде займатися питаннями освіти і науки, державним наглядом за навчальними закладами, молоді, фізкультури і спорту, телебачення і радіомовлення, захисту суспільної моралі, охорони прав інтелектуальної власності, взаємодії з Нацрадою з питань телерадіомовлення.

Нагадаємо, Верховна Рада затвердила склад нового уряду на чолі з Володимиром Гройсманом 14 квітня.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук