Кабмін визначив термін виплати матеріальної допомоги військовим при звільненні в запас

Відтепер вони отримають її протягом 5 днів після отримання коштів органами соцзахисту.

Міністерство соціальної політики

Кабінет міністрів встановив виплату матеріальної допомоги військовим при звільненні в запас. Її виплачуватимуть протягом 5 днів після отримання коштів органами соціального захисту населення. Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна».

«Згідно з постановою №459 від 22 липня, Мінсоцполітики здійснює розподіл бюджетних коштів на виплату допомоги протягом 5 днів від дати надходження узагальнених подань від структурних підрозділів з питань соцзахисту населення», - йдеться у повідомленні.

У свою чергу, органи соцзахисту населення після надходження коштів на їх рахунки у Казначействі, здійснюють перерахування нарахованих ними сум матеріальної допомоги на рахунок військових протягом 5 днів.

Раніше, термін зарахування коштів допомоги на рахунки військових не був встановлений.

Уряд зменшив термін, протягом якого військові комісаріати звертаються до органів соцзахисту населення для подання про виплату матеріальної допомоги з 15 до 10 днів з моменту становлення на військовий облік.

Кабмін доручив Генеральному штабу Збройних сил, Головному управлінню Національної гвардії, Адміністрації Державної прикордонної служби, Міністерству інфраструктури подавати Мінсоцполітики інформацію про чисельність військовослужбовців строкової служби, які підлягають звільненню у відповідному році, відповідно до регіонів та з розподілом на працюючих і непрацюючих до дати призову.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук