Канада визначила високошвидкісний доступ до Інтернету базовою потребою людини

На впровадження нового проекту канадський уряд планує виділити 750 мільйонів доларів

СвітРоман Ганкевич, 24 грудня 20163430
Канада визначила високошвидкісний доступ до Інтернету базовою потребою людини
фото Depositphotos
Вперше доступ до інтернету було визначено одним з фундаментальних прав людини в ООН у 2011 році

Канада оголосила високошвидкісний широкосмуговий доступ в інтернет базовим телекомунікаційному сервісом, до якого повинен мати можливість доступу кожен громадянин. Про це інформує The Verge.

Як зазначається, для цього канадський уряд планує виділити 750 мільйонів канадських доларів протягом найближчих п'яти років. «Майбутнє нашої економіки, наше процвітання і, насправді, майбутнє кожного громадянина - вимагає від нас ставити перед собою амбітні цілі, і створювати інтернет-підключення для всіх канадців на початку 21 століття. Це амбітні цілі. Їх нелегко досягти, і вони будуть коштувати грошей. Але у нас немає іншого вибору», - сказав на прес-конференції представник національного телекомунікаційного регулятора країни CRTC Жан-П'єр Бле.

CRTC також встановив нові вимоги до швидкості скачування і завантаження. Для фіксованих широкосмугових послуг, всі громадяни повинні мати можливість завантажувати дані зі швидкістю не менше 50 мегабіт в секунду і закачувати їх зі швидкістю 10 мегабіт в секунду. Це десятикратне збільшення попередніх норм, прийнятих ще в 2011 році.

За оцінками CRTC, близько двох мільйонів канадських сімей, або 18 відсотків населення, в даний час не мають доступу до бажаної швидкості. До 2021 року, після побудови нових об'єктів інфраструктури, цей показник планують скоротити удвічі.

Слід зазначити, що у 2011 році ООН визнала доступ в інтернет одним з фундаментальних прав людини, однак законодавчо це право закріплено лише в декількох країнах, серед яких Естонія, Фінляндія, Греція та Іспанія.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук