Кіберполіція почала спецоперацію проти піратського контенту

СуспільствоАндрій Стець, 8 квітня 20197641

Українська кіберполіція розпочала спецоперацію «Пірати» для протидії порушенням у сфері авторського права. Про це інформує 8 квітня офіційний сайт Національної поліції.

За словами начальника Департаменту кіберполіції Сергія Демедюка, операція стартувала по всій країні та триватиме до кінця місяця.

Демедюк наголосив, що пірати не зацікавлені у наданні громадянам безкоштовного доступу до перегляду відеотворів. Основною їх метою є отримання грошей за розміщення рекламних оголошень на піратських ресурсах. Такий заробіток може стартувати від 500 доларів на місяць з одного сайту. При цьому, немає гарантії того, що цей ресурс не несе у собі шкідливого програмного забезпечення.

У поліції повідомили, що для ефективної протидії піратству Національна поліція налагоджує державно-приватне партнерство. Зазначається, що станом на сьогоднішній день уже підписано ряд меморандумів про співпрацю зі лідерами медіа-індустрії та громадськістю: Старлайт Медіа», «Медіа Групою Україна», «Телерадіокомпанією «Студія 1+1», «Discovery Networks», Асоціацією музичної індустрії України та «Українською антипіратською асоціацією», яка представляє в Україні інтереси найбільших світових медіа-корпорацій.

Крім цього кіберполіція закликає правовласників звертатися до підрозділу із повідомленнями щодо порушення їх авторських прав. Для цього фізичні особи та представники юридичних осіб можуть використовувати форму зворотного зв’язку на сайті кіберполіції.

У кіберполіції зазначають, що у 2019 році вже припинили діяльність 100 піратських онлайн кінотеатрів. Адміністраторів цих ресурсів було викрито на території Львівської та Закарпатської областей, а також у Києві.

«Ми повинні навчитися поважати інтелектуальну працю, адже на перший погляд, перегляд відеострічки на піратському ресурсі не несе ніякої загрози для безпеки суспільства, але водночас, такі дії провокують зловмисників в обхід законодавства порушувати права інших громадян, чиєю власністю і являються ці стрічки. Тому культура оплати авторського відео та аудіо контенту онлайн має розвиватися в Україні», – зазначив Демедюк

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук