Компанія OSTWARE SERVICES з турботою про власних працівників

Суспільствопромоція, 6 травня 2015, 10:00 1227 0

29 квітня 2015 року львівська ІТ-компанія OSTWARE SERVICES проводила навчання з пожежної безпеки та цивільного захисту своїх працівників.

Компанія OSTWARE SERVICES, що зарекомендувала себе як провідна компанія у сфері розробки вбудованого програмного забезпечення, провела серію тренувань із пожежної безпеки та цивільного захисту для своїх працівників. Захід тривав дві години, під час яких усі бажаючі мали нагоду прослухати кілька лекцій та відвідати практичні заняття.  У програмі, зокрема, був відкритий урок від представників МНС, навчання щодо практичного використання спецзасобів захисту, навчальна евакуація до бомбосховища, демонстрація рятувальної операції з висотної будівлі із застосуванням спецтехніки, а також підсумкова лекція із основ цивільної та пожежної оборони.

За словами керівництва, до такого кроку компанію спонукало кілька важливих факторів. Одним із них є ситуація, у якій зараз знаходиться країна – при довготерміновому плануванні роботи потрібно враховувати всі можливі ризики і докласти усіх зусиль, щоб працівники компанії були максимально підготовлені до будь яких ситуацій. Важливим фактором називають також виняткову цінність команди компанії, оскільки галузь, в якій спеціалізується компанія, є по суті унікальна як у Львові, так і в Україні. «Зрозуміло, що комфорт і безпека таких працівників стоять для нашої компанії на першому місці», прокоментувала Юлія Пилипів, адміністративний директор OSTWARE SERVICES.

Працівники компанії з ентузіазмом поставились до можливості взяти участь в події. На їхню думку, важливість подібних заходів важко переоцінити, особливо на етапі активного росту і розширення компанії.

OSTWARE SERVICES, раніше відома як TOROKI UKRAINA – аутсорсингова компанія, що надає послуги з розробки та тестування у сферах вбудованого програмного забезпечення для мережевих пристроїв, пристроїв телекомунікації, та мультимедіа. Офіс OSTWARE SERVICES розташований у Львові. Історія компанії налічує понад сім років плідної співпраці із провідними гравцями ринку мережевих технологій. У колектив OSTWARE SERVICES входить уже понад 100 працівників, і компанія і надалі активно розширює свій штат та шукає талановитих і креативних людей для роботи у високотехнологічних проектах.

Вебсайт «ОСТВЕР СЕРВІСЕЗ»: http://ostware-services.com/ua/vacancy  

 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук