Компанію «Ензим» визнано найбільш екологічним підприємством Львова

Суспільствореклама, 5 листопада 20164730

У Львові назвали переможців конкурсу «Обличчя міста 2016»

ПрАТ «Компанія Ензим» здобула перемогу в номінації «Зелене місто: Львів екологічний» конкурсу-промоції «Обличчя міста 2016», організованого Львівською міською радою та Львівською торгово-промисловою палатою в межах 16 економічного форуму. Перемогу компанія «Ензим» здобула  за втілення в життя екологічного проекту вартістю 2,5 млн євро.

«За останні півтора року компанія впровадила великий проект екологічного та енергоощадного спрямування. Ми провели модернізацію власних очисних споруд та встановили дві анаеробні ємності. Це суттєво покращило якість очистки стічних вод. Також ми отримали значне джерело енергії – біогазу для власних потреб», розповів технічний директор ПрАТ «Компанія Ензим» Микола Шустер.

Підприємство використовує мікробіологічний метод очистки стічних вод, що зменшує навантаження на міські очисні системи. А завдяки тому, що компанія викорстовує отриманий під час процесу очистки біогаз, вдалось удвічі зменшити використання природного газу, а, отже, економити. За підрахунками, в плані енергозбереження система окупиться за п'ять років. Це – шлях, який пройшли успішні підприємства розвинутих країн Європи.

«Звісно, ми спирались на досвід західних країн. І ми обрали шлях, від якого вже не відступимось, збереження навколишнього середовища та енергоощадність.  Ми ділимось набутими знаннями з зацікавленими організаціями, підприємствами та чиновниками. Зокрема наш комплекс очисних споруд відвідали представники французької компанії Egis, Дрезденського технічного університету та представники «Львівводоканалу», додав Микола Шустер.

Також компанія активно цікавиться проектом вітрової електроенергетичної установки. Ймовірно, за декілька років на «Ензимі» крутитиметься сучасний вітряк. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук