Королева Великої Британії схвалила призупинення роботи парламенту для проведення Brexit

СвітАндрій Стець, 28 серпня2490

Уряд Великої Британії звернувся до королеви з проханням призупинити роботу парламенту, щоб він не завадив виходу з Європейського Союзу. Вона це прохання задовольнила, пише Sky News.

Призупинення роботи парламенту (пророгація) набуде чинності між 9 і 12 вересня і триватиме до 14 жовтня.

«Королева Єлизавета ІІ схвалила прохання Бориса Джонсона тимчасово припинити роботу парламенту з середини наступного місяця, що обмежить можливості депутатів заблокувати вихід Brexit без угоди», – йдеться у повідомленні.

При цьому промова королеви, в якій викладаються плани уряду, буде перенесена на 14 жовтня, заявив прем'єр-міністр Борис Джонсон.

Це також означає, що у членів парламенту майже не залишиться часу на прийняття будь-яких законів, які могли б перешкодити прем'єр-міністру вивести Велику Британію з Євросоюзу без угоди 31 жовтня.

Зазвичай британський парламент ненадовго призупиняє роботу щороку - в квітні або в травні. В цей час припиняється вся законодавча робота, а законопроекти, які парламент не встиг прийняти, втрачають можливість бути прийнятими.

Усі члени парламенту і міністри зберігають свої місця, але ніякі обговорення і голосування в парламенті не проводяться.

Як інформував ZAXID.NET, вихід Великої Британії з ЄС було заплановано на 29 березня 2019 року. Однак парламент тричі проголосував проти угоди Brexit, а також відхилив проведення нового референдуму і вихід з Євросоюзу без угоди.

У результаті Євросоюз надав Великій Британії шестимісячну відстрочку до кінця жовтня.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук