Корпорація КРТ до Великодніх свят привітала багатодітні сім'ї

Суспільство5 квітня 2018, 20:08 680 1

Корпорація КРТ дає квиток у майбутнє дітям із багатодітних та малозабезпечених сімей. Спеціально до Великодніх свят, крім подарункових наборів і смачних пасочок, роздали ще й грошові сертифікати. А також можливість обрати професію своєї мрії.

«Ми приїхали до кожної сім’ї, вручили кожному по грошовому сертифікату і, можна сказати, за руку підведем до кожного освітнього закладу, який вони хочуть, тикнуть пальцем і ми доб'ємося, щоби вони туди змогли поступити. Фактично ми робимо цей місток, який оживляє процедуру досягнення певних цілей, фахового навчання, професійного навчання і діти старших класів розуміють, що місця вже їх чекають», – пояснив Василь Ганіткевич, заступник директора корпорації.

Подарункові сертифікати від Корпорації КРТ отримали десятки сімей Городоцького району. Молоде покоління вже знає, який фах обрати у майбутньому.

«Планую поступати в Львівську політехніку на економічний факультет. Хотіла би бути менеджером персоналу. Поступово бажання виникло. Люблю керувати і в майбутньому хочу відкрити власну фірму», – поділилася планами Олена Крижановська, яка отримала сертифікат.

Усіх юнаків та дівчат Корпорація КРТ запросила на «Форум професійної освіти 2018». Він пройде у Львові 24-25 квітня на вул. Щирецькій.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук