Костел Єзуїтів у Львові готують до першого богослужіння

СуспільствоМарта Кривецька, 22 листопада 20110
Костел Єзуїтів у Львові готують до першого богослужіння
фото ZAXID.NET

У Львові третій тиждень вивозять книги та стелажі з храму святих Петра і Павла (отців Єзуїтів). Книжкові фонди бібліотеки ім. Стефаника НАН України перевозять у приміщення на вул. Авіаційній, 1, де відтепер буде діяти нове відділення бібліотеки. Водночас, храм готують до першого богослужіння, яке відбудеться 6 грудня.

Як повідомив у коментарі ZAXID.NET настоятель храму о. Степан Сус, вивезення книг має завершитись до кінця листопада.

«На сьогодні завершується перевезення книг з храму Петра і Павла. Також ми поетапно ведемо підготовку до освячення храму, яке відбудеться 6 грудня. Крім того, проводимо необхідні ремонтні роботи, поводимо електроенергію, адже в нас немає власного світла у храмі, а також прибираємо приміщення і ті частини храму, які матимуть важливу роль в процесі освячення. Йдеться про святилище, яке вже повністю звільнене від книг, а також деякі ікони, зображення, тобто все, що вважається літургійними речами. Вони будуть приведені в належний стан», – сказав о. Степан Сус.

Він додав: «За нашими планами, до кінця листопада ми мали б акуратно перевезти книги з храму на вул. Авіаційну,1 і нам залишиться ще кілька днів, щоб ще раз провести інтенсивне прибирання храму, встановити додаткові необхідні речі для освячення, яких в храмі не було».

Зазначимо, раніше сайт храму інформував про те, що у приміщенні костелу досі зберігалось2,3млн книг, які зараз поетапно перевозять у нове фондосховище.

Святкове Богослужіння та освячення гарнізонного храму святих апостолів Петра і Павла, популярно знаного у місті Львові як костелу оо. Єзуїтів (м. Львів, вул. Театральна,11) відбудеться 6 грудня о 11.00 год., з нагоди 20-ї річниці утворення Збройних сил України.

Планується, що його очолить високопреосвященіший владика Кир Ігор Возьняк, архиєпископ Львівський УГКЦ в присутності представників різних конфесій України, які також цього дня пізніше приймуть участь у спільній молитві за українське військо.

Раніше храм святих апостолів Петра і Павла виконував функцію гарнізонного храму з 1848 по 1946 рр.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук