Країни G7 готові посилити санкції проти Росії

СвітАндрій Стець, 24 квітня 20181390
Країни G7 заявили про готовність посилити санкції проти Росії

Міністри закордонних справ країн «Великої сімки» Канади, Франції, Німеччини, Італії, Японії, Великобританії і США заявили, що готові ввести нові санкції проти Росії. Міністри заявили, що економічні санкції проти Росії безпосередньо пов'язані з виконанням Мінських угод.

«Ці санкції можуть зняти, якщо Росія дійсно виконає свої зобов'язання, але ми також готові ухвалити подальші обмежувальні заходи, якщо цього вимагатимуть дії Росії», – йдеться в комюніке, прийнятому за підсумками дводенного саміту G7.

Міністри заявили, що підтримують суверенітет України та її територіальну цілісність у рамках визнаних кордонів.

«Це означає неприйняття порушення Росією суверенітету України і територіальної цілісності», – наголошено в заяві.

Міністри країн G7 заявили, що в Криму запанувала деградаційна ситуація з правами людини, а також звинуватили Росію в порушеннях і зловживаннях на півострові. Крім того, міністри сказали, що російська влада відповідальна за конфлікт на Донбасі, і закликали Москву негайно стабілізувати ситуацію в цьому регіоні.

Міністри G7 вважають, що РФ втручається в «демократичні системи країн». Вони звинуватили Росію в «безвідповідальній і дестабілізаційній поведінці» та закликали Москву перестати це робити і зауважили, що така поведінка «негативно позначається на перспективах конструктивної співпраці».

Зазначимо, що у канадському Торонто у понеділок, 23 квітня, завершився саміт міністрів закордонних справ країн «Великої сімки». Вперше в історії участь у одній із сесій взяла й Україна.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук