Критерії для отримання субсидій у наступному сезоні не зміняться, - віце-прем'єр-міністр

СуспільствоРоман Ганкевич, 4 березня 201721722
Віце-прем’єр-міністр запевнив, що в цьому опалювальному сезоні ніяких перерахунків субсидій не буде

Жодних суттєвих змін у системі нарахування субсидій у наступному опалювальному сезоні не буде. Про це повідомив віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко, пише «Урядовий портал».

«Ніяких суттєвих змін у наступному опалювальному сезоні не буде. Уряд не буде змінювати чи то формулу нарахування субсидії, чи то критерії для її нарахування. Найголовніший критерій - співвідношення доходів родини і витрат на житлово-комунальні послуги», - сказав він і нагадав, що в середньому витрати на оплату житлово-комунальних послуг не повинні перевищувати 10-15% доходів родини.

За словами Розенка, сьогодні субсидії отримують близько 7,5 млн родин. Віце-прем’єр-міністр зауважив, що реформована система субсидій показала свою ефективність у період підвищення ціни на газ до економічно обґрунтованого рівня.

«В ситуації, коли останні 15 років ми жили в популізмі і нібито не підвищували ціну на газ, коли в усіх країнах ціни на газ зростали, а в Україні гралися з ціною, ми опинилися в ситуації, коли подобалося це комусь чи ні, але ми змушені були одразу різко підняти ціну на газ до економічно обґрунтованого рівня. Переді мною стояло завдання як зробити так, щоб в цей непростий час захистити людей. І ми це зробили. Можна по-різному ставитися до системи субсидій. Але те, що нам вдалося захистити 7,5 млн українських родин - для мене це абсолютно гарний показник», - зазначив Павло Розенко.

Віце-прем’єр-міністр також запевнив, що в опалювальному сезоні 2016-2017 рр. вже ніяких перерахунків субсидій не буде. «В тому числі, підвищення мінімальної зарплати до 3200 грн жодним чином не вплине на вже призначені субсидії», - підкреслив він.

Нагадаємо, раніше Павло Розенко заявив, що результати реформ позначаться на рівні життя українців у 2017 році.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук