Лабрадор Рональд та його молоді друзі
Суспільство

Лабрадор Рональд та його молоді друзі

8 собак, які втратили господарів і самі їздять на трамваї

Орися Шиян, 28 серпня 2018 1446 0

ZAXID.NET разом з ЛКП «Лев» у рубриці «Собака з притулку» розповідає про безпритульних тварин, яких можна взяти додому. Цього разу ми знайомимо вас з 8 чудовими собаками. Деякі з них втратили своїх попередніх опікунів і шукають нових.

Лабрадора Рональда 20 серпня його знайшли у парку Івана Франка. Собака віком близько 1 року. Має вживлений чіп, проте зчитати інформацію з нього неможливо, він не зареєстрований у базі даних. Розшукується старий або новий господар.

Гіперактивна красуня Челсі. Їй близько 2 років. У сім'ю її прилаштували ще у квітні, але її господиня померла. Зараз вона тимчасово до кінця серпня перебуває в ЛКП «Лев», але вірить, що знайдеться людина, яка візьме її до себе.

Вільма ‒ красива дівчинка з цікавим окрасом. Молода, віком близько 1 рік. Виважена, слухняна, хороший друг та охоронець.

Вольт ‒ чорнявий красень. Цей розумник ще зовсім молоденький – близько 1 року. Чемно гуляє на повідку, дружній з іншими тваринами, соціалізований. Чудовий друг.

Пол ‒ молодий песик віком близько 2 роки. Кмітливий, розумний, добре гуляє на повідку. Соціалізований, а ще дуже енергійний та дружній до інших собак.

Есмеральда. Дуже зворушлива молоденька собачка віком 1 рік. Добре гуляє на повідку, соціалізована, хоч і трішки сором’язлива. Дружня до інших тварин. Підійде на прилаштування у квартиру, а також у родину з дітьми, які люблять тварин.

Розумниця Авіна. Ця красуня раніше вже перебувала в ЛКП «Лев», проте, на жаль, ніхто не захотів забрати її додому. Авіну довелося відпустити, проте вона сама повернулася до ЛКП «Лев». За словами очевидців, вона сама приїхала на трамваї та чекала біля Центру адопції, допоки не відкрилися двері і її не побачили працівники ЛКП «Лев». Собачка молода, їй близько року. Може жити в квартирі, орієнтована на людину, соціалізована, навчена гуляти на повідку, а ще – дуже ніжна.

Тайсон ‒ стаффордширський тер’єр з чудовим, доброзичливим характером. Вік ‒ близько року. Піддається навчанню, стане чудовим другом для любителів такої породи.

ЛКП «Лев» працює щодня без вихідних з 8:00 до 20:00 на вул. Промисловій, 56 у Львові; тел.: (068) 535-45-45. Ще більше тварин, що чекають на всиновлення, шукайте на сайті.

фото Ірини Шелест

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук