ЛКП «Лев» шукає господарів для собаки, який втратив лапу

В установі метиска вівчарки перебуває вже четвертий місяць

Головні новини Львова 08.08Юлія Девда, 8 серпня 2018, 20:20 840 0

Станом на середу, 8 серпня, в ЛКП «Лев» перебуває 56 собак, які не мають господарів. Серед них і метиска вівчарки Шелбі, яка в одному з вольєрів живе четвертий місяць поспіль. На Промислову, 56 вона потрапила з пошкодженою лапою.

«Швидше за все, песик потрапила в пастку, через яку втратила частину лапки. Було б добре поставити їй протез, але це недешево. Відтак майбутні господарі повинні про це подумати, пильнувати його, щоб собачка не знімала цю річ, а привчалася з нею ходити. Насправді відсутність повноцінної лапи в Шелбі не впливає на її здоров'я, вона активно рухається на трьох», ‒ розповідає адміністраторка ЛКП «Лев» Ірина Шевченко.

Тим часом однорічна хорт Лібі ‒ у списку тих, кого вдалося прилаштувати. Зі своїм господарем Мирославом Пархомиком собака гуляє двічі-тричі на день. І так майже рік.

«Разом із дружиною ми ходили в ЛКП «Лев» як волонтери, щоби вигулювати песиків. Потім побачили в мережі фото Лібі. Вона важила 4 кілограми й поміщалася в рюкзак, а ще була милою, потім вирішили забрати її додому», ‒ каже Мирослав Пархомик.

Наразі у Львові є 405 собак, які не мають притулку. Цей показник на третину менший, аніж був у 2016 році. «Комфортнішим буде для Львова, коли кількість безпритульних псів у ньому становитиме 250. Місто має три сотні опікунів, тому кожен мав би по одному собаці. Думаю, що і тих 250 ми б швидко прилаштували в родини», ‒ зазначає директорка ЛКП «Лев» Оксана Кошак.

Нагадаємо, що в період із серпня 2017 року по серпень 2018 року у Львові вдалося прилаштувати 425 собак.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук