ЛКП «Лев» заробляє на домашніх тваринах для допомоги безпритульним

СуспільствоВікторія Іваскевич, 11 березня 2016, 19:25 718 0

В ЛКП «Лев» запрацювала перша у Львові комунальна клініка. Тут домашнім улюбленцям пропонують послуги, а хазяям ‒ помірні ціни та можливість стати благодійником. Адже кошти, які зароблятиме клініка, використають на розвиток підприємства та допомогу безпритульним тваринам.

У ветклініку ЛКП «ЛЕВ» Орися Хом'як свого домашнього улюбленця приводить вперше. 14-річний пекінес Дейл ‒ пес із характером, однак перед оглядом помітно нервує.

Втім кілька хвилин і огляд завершено. Тепер Дейлу доведеться прокапати очі та пройти вітамінний курс. Хазяйка собаки ж каже, що сервісом задоволена, та й пес почувався безпечно.

«Мені цікаво було дізнатись, що відкрилася перша комунальна клініка. Все нове, то чому б не спробувати? Тим більше в нього з оком були проблеми, є ще досі проблеми, ‒ розповідає Орися. ‒ І що мені дуже сподобалось, він справді себе дуже чемно поводив, мені сподобалося, як лікарка знайшла до нього підхід».

У клініці відтепер пропонують любителям тварин цілу низку медичних послуг. Тут можна зробити стерилізацію чи вакцинацію, лікують травми та хвороби тварин, а також мають все для якісної діагностики: рентген, ЕКГ, УЗД та сучасну лабораторію.

А кошти, зароблені на лікуванні домашніх тварин, підуть на порятунок безпритульних. Адже робота із вуличними собаками та котами залишається основним профілем підприємства.

«Один в нас є хірург, він приходить зранку, займається стерилізаціями, тобто, в нього це є основне. Я більше займаюся терапією», ‒ каже ветеринар Ольга Кіщук.

Частину коштів спрямують і на розвиток самого ЛКП, розповідає його нова директорка Оксана Кошак.

«Зараз розробляють архітектори проект по центру адопції, який в нас буде тут на території працювати. Також ми купуємо новий автомобіль, яким буде зручно перевозити собак», ‒ каже Кошак.

Оксана Кошак лише перший день на роботі, тому поки знайомиться із роботою підприємства. Запевняє, що буде дотримуватись стратегії попереднього керівництва. 

Нова клініка працює на вул. Промисловій, 56 без вихідних з 08:00 до 20:00.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук