<

ЛОДА клопотатиме про передачу гуртожитку в Дублянах громаді

У Львівській облдержадміністрації вирішили клопотати про те, щоб жителям проблемного гуртожитку №5 в Дублянах (вул. Студентська, 5) дали свідоцтво права власності на будівлю. Окрім того, ЛОДА ініціюватиме внесення гуртожитку до цільової Програми передачі гуртожитків Львівської області у власність територіальних громад на 2014-2015 роки.

Відповідне рішення було прийнято за підсумками виїзної наради в Дублянах з приводу колективного звернення жителів місцевого гуртожитку №5, яка відбулася вчора, 11 червня, під головуванням першого заступника голови ЛОДА Йосифа Ситника за участю представника Міністерства аграрної політики.

Як йдеться в повідомленні прес-служби ЛОДА, мешканці міста обурюються, що їм не дають змоги реалізувати своє право на приватизацію гуртожитку, у якому вони проживають уже понад 20 років.

«Річ у тім, що передати гуртожиток у комунальну власність не можливо, оскільки балансоутримувачем цього гуртожитку є Львівський національний аграрний університет. Водночас ЛНАУ не має ще всіх правовстановлюючих документів, зокрема свідоцтва на право власності на нерухоме майно. До того ж, не встановлено статус гуртожитку: чи це сімейний, чи студентський, що є дуже суттєвим під час приватизації», – зазначено в повідомленні.

Як зауважив Йосиф Ситник, у цій ситуації потрібно йти назустріч один одному: «Безперечно місцева територіальна громада – це первинне, але й інтереси університету треба враховувати. Необхідно шукати порозуміння й не загострювати й так вже конфліктну ситуацію».

Прийняте рішення ЛОДА, наголошено в повідомленні, дасть змогу пришвидшити процес передачі гуртожитку у комунальну власність й тим самим сприятиме приватизації житлових кімнат.

Як повідомляв ZAXID.NET, Львівський національний аграрний університет хоче примусово виселити міську раду Дублян з приміщення, яке вона займає ще з 1976 року.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук