Луцька міськрада затвердила шанобливе звертання «пане» та «пані» до чиновників мерії

СуспільствоЯ.І., 28 жовтня 20152660

Депутати Луцької міськради проголосували рішення, згідно з яким тепер до посадових осіб виконавчих органів міської ради треба звертатися «пане» та «пані».

Таке рішення було проголосоване сьогодні, 28 жовтня на сесії Луцької міськради, інформують «Волинські новини».

Депутат Аскольд Пекарський вже вдруге вніс на розгляд міськради проект рішення про запровадження шанобливого звертання у Луцьку.

Так, він зауважив, що відповідні рішення ухвалені районними радами у Запорізькій області – посадовці там зобов’язані звертатися до людини, ім’я та по-батькові якої невідоме, «пан» або «пані». На думку депутата, деякі громадяни відчувають дискомфорт від такого звертання, але до його розуміння потрібно прийти, адже досі у свідомість українцям вживлювали комплекс меншовартості.

Він відзначив, що рішення стосується лише працівників виконавчих органів міськради, тож є лише першою ластівкою до поширення шанобливого звертання.

Його підтримав депутат Сергій Сівак, який зазначив, що це інтелігентне рішення, а шанобливе звертання «пан» та «пані» абсолютно доречне на західноукраїнських землях і віддавна тут практикувалося. Депутати підтримали проект рішення.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук