Луцькі тролейбусники планують страйк: їм заборгували 2 млн грн зарплати

6 травня 20093270

Через борги із виплатами зарплат працівники Луцького підприємства електротранспорту хочуть організувати страйк 11 травня. Про це під час засідання постійної комісії Волиньради з питань соціального захисту населення, ветеранів-пенсіонерів, трудових ресурсів сказав начальник національної служби посередництва і примирення у Волинській області Олександр Климович, - інформують "Волинські новини".

Як повідомила голова первинної профспілкової організації "Луцьке підприємство електротранспорту" пані Лисюк, страйковий комітет підприємства попередив адміністрацію підприємства та голову ОДА про проведення 11 травня страйку, - розповів під час свого виступу пан Клімович. Проте наразі вирішуються організаційні питання щодо порядку здійснення права на страйк.

За словами Олександра Клімовича, станом на 1 травня заборгованість із виплатами зарплат на підприємстві електротранспорту становила 1 мільйон 637 тисяч. До 1 травня вона, ймовірно, зросла до 2 мільйонів гривень.

Станом на 1 квітня заборгованість із виплат зарплат на економічно активних підприємствах Волині становила 21 мільйон 710 тисяч гривень.

Також промовець зауважив, що наразі наростає соціальна напруга у ЖКГ області. Наприклад, це стосується ЖКГ №3 міста Луцька, де заборгованість із виплатою зарплат на 1 квітня становила 527 тисяч гривень.

Загалом же найбільш конфліктні ситуації із невиплат заробітних плат на Волині стосуються ЖКГ, будівельних організацій, вугільної промисловості та агропромислового комплексу.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук