Львів на вихідні

Львів на вихідні

Головні новини за 03 лютогоНовини Львова, 3 лютого 2012, 23:56 0

Орнаменти від Оксани Андрущенко. В "Зеленій канапі" художниця, захоплена етнічними мотивами, показала живописні натюрморти та пейзажі.

Додавши до них розписані дерев’яні табуретки і стільці. Випускниця відділу художнього текстилю та дочка знаного митця Миколи Андрущенка, Оксана поширила орнамент з площини в об'єм: розписуючи меблі, стіни та навіть підлогу.

Два в одному. Львівська філармонія запрошує на концерт тенора та піаніста з Греції - Георгіса Філадельфіса. У першому відділі він виступить спільно з оркестром "Інсо-Львів" як піаніст. А вже в другому відділі - у його виконанні будуть оперні арії з творів Пуччіні та Верді. Музикант поєднує в собі виконавця-інструменталіста та виконавця-вокаліста.

Найкращі миті. Фотохудожники Львівщини зібрали свої світлини на п"ятому салоні художньої фотографії. Понад 50 авторів подали на салон чотири сотні своїх робіт. Однак відібрали до експозиції у "галереї Пилип"юка" лише чверть із них. Це роботи за минулий рік. Серед них - і світлини молодих талантів, яким лише до двадцяти років.

Готуємося до Великого посту. В Соборі Юра концертом Митрополичого хору презентуватимуть диск "Вечірня та Утреня Великого Посту". Музику записували з благословення преосвященного владики Венедикта. Це будуть піснеспіви, які несуть у собі "світлий сум". Серед них і музика композитора "Золотої доби" Артемія Веделя. Прибудуть також гості.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук