<

Львів на вихідні:"Гапочка" випустить у світ перший альбом

Львів на вихідні

Головні новини за 15 березняНовини Львова, 15 березня 2012, 23:29 467 0
дивіться також

Київський гурт альтернативним поп-роком презентуватиме його у Хмільному домі Роберта Домса.

Цих музикантів з різних куточків України, які об’єдналися чотири роки тому у Києво-Могилянській академії, вже добре знають завдяки фестивалям. Адже "Гапочка" неодноразово виступала на Славське-рок, Нашому Фесті та на "Підкамені".

Книга об'єднає. В районному Миколаєві стартує книжкова толока. Сюди з"їдуться вісімдесят письменників з усієї України. Вони мандруватимуть школами району, щоби віч на віч поспілкуватися зі своїми читачами. Захід, присвячений сімдесятиліттю створення повстанської армії, продовжать у палаці культури. Приїдуть і знані майстри слова, і ті, чию поезію знають лише у далеких селах. А книги не лише читатимуть, але й створюватимуть.


Весняний концерт від Мирослава Скорика . Під його батутою у Філармонії оркестр "Інсо-Львів" виконає його ж твори. Концертуватимуть також піаністки Татяна Андрієвська та Марія Пухленко. А звучатимуть: твір маестро "Танцювальна сюїта для фортепіано і струнних", "Концерт для двох фортепіано, ударних і оркестру" Бартека, а також інтерпретація "Відображення " Равеля та Гайдн.

Вірні - в дорогу. Греко-Католицька церква кличе на щорічну хресну ходу від церкви Михаїла до Собору Юра. Таке розважання над страстями Христовими зазвичай влаштовують у Хрестопоклінну неділю. На молитовних зупинках отці редемптористи чину найсвятішого Ізбавителя зачитуватимуть "Дорогу відкуплення".


 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук