«Львівгаз» просить подати показники лічильника попри вихідні

Головні новини Львова 29.04Ірина Ващишин, 29 квітня 2016, 16:48 0
дивіться також

Хоч Великдень і припадає саме на ті дні, коли до «Львівгазу» потрібно подавати показники лічильника, на підприємстві запевняють, що зробити це можна так само, як і завжди.

Способів подати показник є декілька, і всі вони зазначені на будь-якому бланку квитанції, які мешканці отримують поштою.

Але найголовніше – застерігають у «Львівгазі» – не забути саме першого числа зафіксувати свій показник. А вже у наступні п’ять днів подати його можна смс-повідомленням на короткий номер 7104, через особистий кабінет на сайті «Львівгазу» або ж електронною поштою. Також можна телефонувати до контакт-центру. Навіть у святкові дні він працюватиме з 8:00 до 20:00.

Однак найшвидше показник побачать на підприємстві, якщо надіслати його есемескою.

«Один зі способів – це на короткий номер надіслати повідомлення, номер 7104. При цьому в повідомленні треба вказати свій особовий рахунок з десятизначних чисел і показник лічильника до п’яти чисел. І не забути між номером рахунку та показником зробити пробіл», – пояснила начальник відділу організації обслуговування клієнтів «Львівгазу» Орислава Щурко.

За її словами, саме смс-повідомленнями львів’яни найактивніше і надсилають покази зі своїх лічильників.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук