Львівські астрологи спрогнозували розвиток подій в Україні у 2015 році

Головні Новини за 23 грудняІрина Папірник, 23 грудня 2014, 17:12 6640 0

Кілька посередників між небом і землею спробували зазирнути в майбутнє України. Так, львів'янин Назар Лебяк вважає себе парапсихологом. Про майбуття дізнається з видінь. Каже, що вони до нього приходять у різний час доби, під час різних занять. Видіння з долею країни хлопцеві з’являються часто. 

Він каже, що українське повітря наелектризоване страхом, українців дедалі частіше цікавить не приватна доля, а фортуна країни. Хлопець запевняє, що точкою кипіння буде весна 2015-го. Саме тоді очікується найбільша агресія та військове протистояння.

«Військові дії триватимуть до весни точно, бо я бачу страждання людські, бачу вибухи вбивства. Навесні будуть великі переміни», – аналізує свої видіння парапсихолог Назар Лебяк.

Також провидець майбутнього запевняє, що Володимир Путін житиме довго, ніяких смертельних хвороб у нього немає. І поки що він втручатиметься у долю України. За словами хлопця, Путіна, можливо, знову оберуть президентом у 2017-му. 

У тому, що з російським президентом усе буде добре, запевняє й астролог Олег Горбань. Окрім того, він наголошує, що постать Путіна в долі України є невипадковою.

«Це людина, яка має дуже специфічну функцію і зіграє велику роль в історії. Через нього проходитиме енергія трансформації або енергії зміни», – вважає Горбань.

Також зорі диктують астрологу оновлення країни. За його словами, зміни почнуться після важких і трагічних подій навесні, адже тоді у зоряному небі передбачається аж два затемнення. А далі клубок конфлікту почне розв'язуватися. Цікаві події чекають на Україну і восени 2015-го.

«Вересень-кінець жовтня принесе ще одні дуже серйозні реформи. Причому ці осінні зміни на політичній арені будуть достатньо кардинальними. Будуть змінені люди, буде зміна у владі. Усі ці зміни дадуть змогу вирішувати важливі економічні питання», – запевнив Горбань.

Жоден з провісників не сказав, що Україна втратить якусь територію. Але всі переконані, що доля країни в руках її громадян.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук