Львівські патрульні розпочали «полювання» на водіїв, які не пропускають швидких

СуспільствоВіталій Кубліков, 29 березня 2017, 19:12 0

Водії «швидкої» нарікають на впертих кермувальників, які не пропускають спецтранспорт. І що дорожча машина, то менше бажання давати дорогу. Тож наші журналісти разом з патрульними поліцейськими поїхали на реальні виклики госпіталізації новонароджених.

Водій «швидкої» пан Іван перевозить особливих пасажирів. Він керує реанімобілем новонароджених.

«Може із 100 двоє-троє, що машину бачать з проблисковими маячками і пропускають. А так всі їдуть, бо йому треба. Джипу треба, Лексусу треба. Всім треба, а мені ні», ― каже водій спецмашини.

Недоношених крихіток, які щойно народились, з усієї області виходжують у відділі патології новонароджених Львівської обласної клінічної лікарні.

«Наш реанімобіль робить за рік більше 700 транспортувань. Це дуже багато. Це може бути будь-яка година дня і ночі. Тому швидкість має значення», ― розповіла у коментарі завідувачка відділення інтенсивної терапії новонароджених Зоряна Салабай.

Ось і зараз надійшов виклик про негайну госпіталізацію 7-місячного немовляти з одного із львівських пологових будинків.

«Зараз ми їдемо за дитиною 900 грамів. Дитинка дуже маленька, ми її будемо транспортувати. В нас є транспортний інкубатор і нам треба якомога швидше її довезти», ― каже медсестра транспортної бригади Світлана Луцків.

В таких ситуаціях кожна хвилина на вагу золота. Та реанімобіль потрапляє у трафік. Навіть після того, як включається сирена, деякі з водіїв вперто не чують спецсигналу, або просто не хочуть чути.

Кермувальниця приймає вправо лише після зауваження патрульних. За кермом білявка. Її версія аж ніяк не вписується у дорожню ситуацію, яку зафіксував водій швидкої, поліцейські і, зрештою, камера журналістів.

«Я їхала і хотіла перелаштуватись, але мене підтискали машини. І я не могла перелаштуватися», ― каже порушниця.

Після нетривалої полеміки і перегляду відеодоказів жінка погоджується все ж сплатити штраф на місці через термінал. Обіцяє наступного разу бути більш уважною. Та чи покарання настільки серйозне.

«В нас взагалі усі штрафи, на мою думку, дуже маленькі. Тому водії багато порушують. Бо штраф 255 гривень і за це правопорушення 510 гривень», ― визнає командир взводу патрульної поліції Львова Вадим Мудрик.

За минулий рік за перешкоджання в русі спецтранспорту (в цьому списку також пожежники, електротранспорт і патрульні машини) копи склали понад 2,5 тис. протоколів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук