Львівські підприємці найбільше порушують законодавство у сфері поводження з відходами

10 вересня 20072630

У серпні працівники відділу екологічного нагляду КП "Адміністративно-технічне управління", провівши перевірки підприємств, оформили та скерували у Державну екологічну інспекцію у Львівській області 17 протоколів про адмінправопорушення та 4 акти про порушення природоохоронного законодавства - в органи прокуратури.

Як поінформували ZAXID.NET в прес-службі Львівської міської ради, найбільше порушень на 20 обстежених об`єктах було виявлено у сфері поводження з відходами, зокрема з будівельними відходами та металобрухтом.

На об’єктах підвищеної небезпеки ТОВ "Львівські автобусні заводи" та ДП МОУ "Львівський радіоремонтний завод" було виявлено відсутність дозволів на розміщення відходів гальванічного виробництва, а на ДП "Львівський державний авіаційно-ремонтний завод" та ДП "ЛОРТА" - відсутність дозволів на зберігання та використання отруйних речовин.

Крім того, за незаконне знищення зелених насаджень працівники КП "Адміністративно-технічне управління" оформили 2 протоколи та провели розрахунки збитків загалом на 1 205 гривень.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук