Львівський Центр легеневого здоров’я отримав 500 респіраторів з Китаю

Зараз Центру найбільше потрібні апарати ШВЛ, захисні костюми, палатний рентгенапарат і монітори пацієнта

Львівський  Центр легеневого здоров’я отримав 500 респіраторів з Китаю
фото ЛОДА
Генеральний директор Центру легеневого здоров'я Любомир Рак каже, що будь -яка допомога нині є цінною і конче потрібною

У п’ятницю, 27 березня, Львівський центр легеневого здоров’я отримав медичний вантаж, який нещодавно прибув з Китаю. У центр передали 500 респіраторів високого рівня захисту, повідомила прес-служба ЛОДА.

Такою маскою-респіратором, йдеться у повідомленні, можна користуватися впродовж всієї зміни, а тоді замінювати на іншу.

«Для нас сьогодні будь-яка допомога є цінною та необхідною. Одноразові засоби потребують частої заміни, і в період епідемії будуть надзвичайно швидко розходитись. Тому запаси потрібно поповнювати постійно і швидко», – каже генеральний директор Центру легеневого здоров’я Любомир Рак.

У респіраторах високого рівня захисту медики можуть працювати всю зміну, а тоді замінювати їх на інший

Менеджер зі зв’язків з громадськістю Центру Анна Кулик повідомила ZAXID.NET, що у Центрі будуть лікувати хворих, у яких захворювання буде протікати важко. Наразі для таких пацієнтів підготували 140 ліжок. До 130 ліжок є доступ кисню.

Зараз Центру найбільше потрібні апарати для штучної вентиляції легень (ШВЛ), захисні костюми, палатний рентгенапарат, монітори пацієнта, кисневі маски і розхідники.

«Наразі у Центрі є 8 апаратів для штучної вентиляції легень. Очікуємо найближчим часом на ще 12 апаратів ШВЛ. І чим більше їх буде, тим краще. Пульсоксиметрів є 50, моніторів пацієнта зараз є три, очікуємо ще на 17; відсмоктувачів – 10, дефібриляторів – два. Палатного рентгенапарата наразі нема, але має бути один, кисневих масок є 500, а буде 2000», – каже Анна Кулик.

Якщо хтось має змогу долучитися, у Центрі такій допомозі будуть дуже раді. Ніхто не знає, скільки у нас буде хворих, тому запаси потрібно швидко поповнювати, аби в разі необхідності медики були надійно захищені і могли рятувати важкохворих.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук