Львівський бронетанковий завод заплатив майже ₴700 тис. за оренду Range Rover свого директора

Львівський бронетанковий завод заплатив майже ₴700 тис. за оренду Range Rover свого директора
фото ZAXID.NET
Роман Тимків

Директор ДП Львівський бронетанковий завод Роман Тимків, якого 14 липня цього року затримали детективи НАБУ, здавав в оренду очолюваному ним держпідприємству свій автомобіль Range Rover. Про це інформує антикорупційний сайт «Наші гроші Львів».

Посилаючись на відповідь на інформаційний запит, «Наші гроші Львів» повідомляють, що унаслідок аудиту Західний офіс Державної аудиторської служби виявив, що 31 серпня 2015 року т.в.о. директора заводу Олег Ткаченко підписав договір з Романом Тимківим як фізичною особою про надання автотранспортних послуг автомобілем Land Rover. В результаті Тимків отримав від заводу 691,4 тис. грн, з яких 205,2 тис. грн – в якості відшкодування проведених ремонтів.

Водночас, військова прокуратура Західного регіону України повідомила Шевченківський суд, що є й інші аналогічні договори про передачу в оренду очолюваному Тимківим підприємству його транспортних засобів. Зокрема автомобіля Ford Mustang та мотоцикла Can-Am моделі Spyder.

«[Окрім даних про оренду Range Rover] є докази щодо укладення аналогічних договорів про передачу в оренду очолюваному ним підприємству власного автомобіля Ford Mustang та мотоцикла Can-Am моделі Spyder. За наявними даними вказані транспортні засоби знаходяться в його постійному користуванні та використовуються ним у приватних цілях (для подорожей, у тому числі за кордон)», – йдеться в ухвалі суду.

Як йдеться в ухвалі суду, протягом 2015-2017 років Львівський бронетанковий завод заплатив Роману Тимківу ще понад 1,5 млн грн за оренду його автомобіля Ford Mustang та мотоцикла Can-Am моделі Spyder.

Однак у декларації Романа Тимківа вказано, що він користувався цими трьома транспортними засобами, які завод орендував у ТОВ «Нікром Трейд Груп». Цією компанією Роман Тимків у 2016 році співволодів через іншу фірму – «Нікром Груп Лтд». За даними реєстру транспортних засобів МВС, саме ця фірма є власником двох авто та мотоцикла.

Наразі Шевченківський суд надав дозвіл на проведення позапланової ревізії Львівського бронетанкового заводу, під час якої встановлять точну інформацію щодо кількості авто, які передавались у оренду.

Пізніше Роман Тимків сказав ZAXID.NET, що 486,2 тис. грн Львівський бронетанковий завод відшкодував за пальне для автомобіля Range Rover, а не у якості орендної плати. Роман Тимків також заперечив, що надавав у оренду автомобіль Ford Mustang та мотоцикл Can-Am моделі Spyder. Зараз Західне управління Держаудитслужби проводить позапланову ревізію, яка має підтвердили чи спростувати інформацію прокуратури про використання ще двох транспортних засобів Львівським бронетанковим заводом.

Нагадаємо, 14 липня працівники НАБУ затримали директора Львівського бронетанкового заводу Романа Тимківа та його заступника за підозрою у привласненні 28,5 млн грн. Суд обрав запобіжний захід у вигляді 60 діб арешту або заставу у розмірі 2 млн грн. Заставу за Тимківа внесли і він вийшов на свободу.

Додамо, що Львівський бронетанковий завод не єдине підприємство, що орендує авто свого керівника. Зокерма, ЛКП «Львівавтодор» уклало договір оренди автомобіля Кia Mohave зі своїм директором Олегом Березою, якому це авто й належить. За цим договором Береза отримуватиме 6 тис. грн на місяць за використання «Львівавтодором» його автомобіля.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук