Львівський Привокзальний ринок відключили від електропостачання

ТзОВ «Привокзальний ринок» у Львові відключили від електропостачання через те, що адміністрація ринку заборгувала ПАТ «Львівобленерго» 170 тис. грн.

Як повідомили ZAXID.NET у ПАТ «Львівобленерго», станом на 3 липня адміністрація ТзОВ «Привокзальний ринок» ще не здійснила плановий платіж, тому в середу, 2 липня, ринок відключили від електропостачання. Рахунок вони отримали ще 29 червня і повинні були погасити його упродовж 5 банківських днів.

За словами представника Львівської обласної асоціації вільних профспілок Оксани Козлової, підприємці заплатили гроші за спожите світло, однак адміністрація ринку не перерахувала їх у ПАТ «Львівобленерго».

«Якщо адміністрація ринку не здійснить платіж, то у вівторок, 8 липня, буде відключене світло не тільки у частині ринку, де торгують молоком та м’ясом, а весь Привокзальний ринок», – зазначила вона.

Підприємці Привокзального ринку у середу, 2 липня, повідомили міськраду про намір розпочати безстрокове голодування. Однак, за словами представника Львівської обласної асоціації вільних профспілок Оксани Козлової, «було досягнуто компромісне рішення – до вівторка світло буде включене».

Втім, як зазначили у ПАТ «Львівобленерго», вказівки на включення не було. Ринок відключили від електропостачання частково, бо є окремі споживачі, яким не можна припинити подачу електроенергії, оскільки вони мають окремі договори.

«До 9 липня ми переробимо систему і, скоріш за все, світло буде відключене на всій площі ринку до погашення заборгованості», – розповіли у ПАТ «Львівобленерго».

Як повідомляв ZAXID.NET, конфлікт довкола ринку «Привокзальний» розгорівся ще 26 лютого. Тоді працівники ринку вимагали припинити побори з боку адміністрації ринку. 

7 березня із ринку припинила вивіз сміття фірма «AVE», яка мала офіційний договір із ТзОВ «Привокзальний ринок» на надання цієї послуги. 

8 березня «Привокзальний ринок» відімкнули від водопостачання. Свої дії комунальники пояснили «відсутністю на ринку адміністрації – ТзОВ «Привокзальний» ринок», та «загрозою виникнення надзвичайних ситуацій».

14 березня міський голова Львова Андрій Садовий заявив, що серед варіантів вирішення конфлікту є передача ринку в комунальну власність. Однак це не всім подобається, адже сторонами конфлікту є як ТзОВ «Привокзальний ринок», яке має певне майно у власності, так і люди, що мають у власності чи оренді торгові павільйони.

3 червня близько сотні працівників Привокзального ринку пікетували Львівську міську раду. Вони вимагали від міської влади розірвати усі угоди з ТзОВ «Привокзальний ринок» та передати майно у комунальну власність.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук