Львівський суд конфіскував 490 тис. євро та 240 тис. доларів США в українця

Крім конфіскації валюти чоловіка оштрафували

Українець не задекларував великої суми валюти

У вівторок, 23 червня, Галицький районний суд постановив конфіскувати 490 тис. євро та 240 тис. доларів США, а також оштрафувати українця, який намагався перевезти кошти через кордон. Як повідомили ZAXID.NET у прес-службі Галицької митниці, гроші конфіскували 8 березня в пункті пропуску «Угринів» в громадянина України, який повертався з-за кордону.

Як спочатку повідомили у Галицькій митниці, за рішенням суду на вимогу Галицької митниці «до громадянина застосовано стягнення у вигляді конфіскації вилученої валюти 500 000 (п'ятсот тисяч) євро та 240 000 (двісті сорок тисяч) доларів США , а також штрафу в розмірі виявленої валюти». Проте пізніше у митниці зазначили, що допустили помилку щодо розміру штрафу.

«Суд постановив конфіскувати валюту та накласти штраф у розмірі ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Зазачимо, що 10 тисяч євро чоловікові повернули одразу при складанні протоколу, так як таку суму дозволено перевозити без документування. Відтак у чоловіка за рішенням суду конфіскували 490 тис. євро та 240 тис. доларів США та оштрафували», – повідомив ZAXID.NET уточнену інформацію представник Галицької митниці Роман Макар.

Фото Галицької митниці

Як зазначено у повідомленні, в пункт пропуску «Угринів» смугою руху «зелений коридор» заїхав автомобіль Mercedes-Benz, яким керував громадянин України, який повертався з Польщі. Під час митного контролю в рюкзаку, який знаходився між водійським та пасажирськими сидіннями, виявили 500 тис. євро та 240 тис. доларів США. Гроші знайшли серед особистих речей. Чоловік не повідомив співробітникам митниці про наявність валюти, а також не надав дозволу на її переміщення, чим порушив митні правила.

Справу скерували до суду, який прийняв рішення про конфіскацію валюти та накладення штрафу.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук