Львів’яни хочуть бачити нові атракціони та спортивні майданчики в Парку культури

Талісманом парку пропонують обрати левеня

Парк культури та відпочинку ім. Б. Хмельницького у львів'ян асоціюється із атракціонами, дитинством, концертами, СРСР та занедбаністю. Про це свідчать результати дослідження, проведеного соціологами Інституту міста.

На думку опитаних львів'ян, першочерговими змінами у Парку культури мають стати оновлення атракціонів (так вважають 62% львів’ян), облаштування спортивних майданчиків (52%), відбудова зеленого театру (48%) та створення зимових атракцій (38%). 

Найбільше відвідувачам парку подобається наявність там атракціонів (17%), зеленої зони (10%) та кінотеатру під відкритим небом (9%). Не подобається – незадовільний стан атракціонів (26%), занедбаність території парку (9%) та нестача вбиралень (8%).

Для збільшення клацніть по картинці

За підрахунками фахівців Інституту міста, у будні Парк культури відвідує більше тисячі осіб, у вихідні – понад п’ять тисяч. Майже половина всіх відвідувачів (47%) – це молодь.

Парк однаково популярний як серед жінок, так і серед чоловіків. А найчастішими причинами візиту до парку є прогулянка з дітьми (25%), відпочинок (23%), прогулянка з друзями (15%) та відвідини парку атракціонів (14%). Більшість респондентів заходить до Парку культури та відпочинку ім. Б. Хмельницького кілька разів на місяць (34%) або не частіше одного разу на шість місяців (25%).

Респондентам також запропонували обрати власний варіант символу парку. Найчастіше відвідувачі пропонували левеня.

P.S. Опитування відвідувачів парку проводилося шляхом заповнення електронної форми, в період з кінця червня до початку липня 2015. Загальна вибірка опитування склала 500 осіб. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук