Львів’яни можуть онлайн повідомляти про дітей, які опинилися в складних життєвих ситуаціях

Служба у справах дітей Львівської міськради запустила онлайн-сервіс

Управління «Служба у справах дітей» ЛМР запустила онлайн-сервіс, де можна повідомити про дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах. В рубриці управління «Служба у справах дітей» на сторінці ЛМР та за допомогою чат-бота SuSD_LMR у Telegram мешканці зможуть повідомляти про батьків чи законних представників, які неналежно виконують батьківські обов’язки з виховання дитини. Інформація про особу, яка повідомила про ситуацію, залишається конфіденційною.

«Складні життєві обставини, в яких перебуває дитина, це умови, що негативно впливають на життя дитини, стан її здоров’я та розвиток. Це коли батьки чи законні представники не забезпечують дитину необхідним харчуванням, не здійснюють належного медичного догляду. Отримання таких повідомлень надасть можливість допомогти сім'ї справитись із труднощами, підвищити виховний потенціал батьків, тим самим забезпечить право кожної дитини на належне виховання та зростання у сім'ї», — зазначають в прес-службі ЛМР.

Повідомити про дитину в складних життєвих обставинах можна, заповнивши анкету або зателефонувавши в управління «Служба у справах дітей» за тел.: 297−58−83, 235−40−40, або ж у міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді за тел.: 254−61−28.

Проте, якщо вам стало відомо про загрозу для життя або здоров’я дитини, що може призвести чи призвело до тяжких наслідків для дитини, необхідно терміново повідомляти про ситуацію поліцію.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук