Львів’янин заплатить ₴49 тис. за несанкціоноване втручання у роботу мережі «Київстар»

22 травня 2018 року Залізничний райсуд Львова визнав винним львів’янина у несанкціонованому втручанні у мережу оператора «Київстар» навесні 2016 року для переведення грошей з інтернет-ресурсу Webmoney на картки українських банків.

Суд встановив, що обвинувачений у березні 2016 року познайомився у спеціалізованому чаті із невстановленим чоловіком, який допоміг йому зареєструвати акаунт у Webmoney та продав йому за 300 доларів телекомунікаційне обладнання, яке дає змогу здійснювати втручання в мережі електрозв’язку, а також пояснив, як його налаштувати.

Упродовж травня 2016 року обвинувачений здійснював втручання у роботу мережі «Київстар», що призвело до порушення встановленого порядку маршрутизації інформації. Компанія оцінила завдану їй шкоду у майже 49 тис. грн.

Суд призначив чоловікові штраф у розмірі 13,6 тис. грн та зобов’язав виплатити компанії «Київстар» повний розмір завданої шкоди. Усе обладнання, вилучене у нього правоохоронцями під час обшуків, зобов’язав знищити. Вирок може бути оскаржений в апеляційній інстанції.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук