Львів'янка Ганна Гаврилів перемогла на конкурсі Ms Summer International 2019

Рятівниця пам’яток архітектури представила Україну на світовому конкурсі

СуспільствоОрися Шиян, 29 листопада 201912040
Львів'янка Ганна Гаврилів перемогла на конкурсі Ms Summer International 2019
фото з Facebook
Львів'янка Ганна Гаврилів стала Miss Summer International 2019

33-річна львів’янка Ганна Гаврилів представила Україну на конкурсі Miss / Ms Summer International і здобула перемогу.

Конкурс проходив у столиці Філіппін Манілі 23-30 листопада. У ньому взяли участь 30 учасниць з Європи, Азії, Африки та Австралії. Головна тема цьогорічного проекту – «Історичні місця твоєї країни».

«Перемога у конкурсі краси — це не лише про ноги, але і про голову, не лише про вихід на подіум, а і про весь шлях «до». Бо докторами наук стають не найрозумніші, лідерами думок — не наймудріші, королевами — не найгарніші. А ті, що мають силу іти до кінця», — зазначила Ганна після перемоги.

За словами Ганни, на конкурсі вона намагалася робити промоцію туристичних місць в Україні, розповіла про об’єкти культурної спадщини, порятунком яких займається як голова БФ «Спадщина.UA».

фото Уляни Оксенюк

Конкурс Miss Summer International має на меті промоцію туристичних напрямків у світі через представників кожного культури та традицій. Звання присвоюється найкрасивішій леді світу, щоб продемонструвати прихильність до просування соціальних та культурних кампаній та висвітлення туристичних напрямків, природних ресурсів та звичаїв своєї країни.

Ганна Гаврилів є головою благодійного фонду «Спадщина.UA», який займається збором коштів та реставрацією Поморянського замку, Тартаківського палацу і будинку «Сокіл» у Бібрці. До слова, у травні 2019 року вона стала другою віце-місіс конкурс краси «Місіс Східна Європа».

У 2020 році проекти «Mrs.Eastern Europe», темою якого є відповідальне батьківство, та БФ «Спадщина.UA», тема якого – культурна спадщина, влаштують в одному із об’єктів історичної нерухомості Львівщини літню школу для малозабезпечених дітей.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук