<

"Марш мільйонів" у Москві зібрав від 15 до 120 тис. осіб

Світ12 червня 201210421
"Марш мільйонів" у Москві зібрав від 15 до 120 тис. осіб
"Марш мільйонів"

Сьогодні, 12 червня, у центрі Москви прихильники опозиції відзначили День Росії багатотисячною акцією під назвою "Марш мільйонів". Учасники почали збиратися на Пушкінській площі близько 11:00.

Оцінки кількості "Маршу мільйонів", як завжди, різняться. Дмитро Гудков після мітингу заявив, що сьогодні на проспекті Сахарова присутні 120 тисяч осіб.

Водночас, ГУМВС по Москві повідомляє про 15 тисяч людей. Хода і мітинг пройшли без серйозних інцидентів, поліція нікого не затримала.

«Ми повинні закликати всіх громадян нашої країни у всіх містах, селищах – виходити на вулиці і казати те, що ми думаємо про свою країну, те, що ми думаємо про владу і вимагати змін. Росія повинна бути вільною, демократичною, а влада повинна бути чесною. Це наша країна», – заявив на мітингу в Москві депутат Державної думи від «Справедливої Росії» Геннадій Гудков.

Опозиція також пропонує владі діалог у вигляді круглого столу, де можна обговорити висунуті протестуючими вимоги та запропоновані реформи системи влади.

«Чому ми прийшли на демонстрацію, тому, що ми проти беззаконня, яке діється в нашій країні», – каже молодий учасник демонстрації в Москві.

Тимчасом телеканали Росії транслювали у перебігу протестів опозиції зауваження президента Володимира Путіна, який казав: «Ми не можемо допускати нічого, що ослаблює нашу державу чи розколює наше суспільство». Путін також заявив через ЗМІ, що не буде «допускати кроків і дій, які загрожують соціально-економічними потрясіннями».

Невеличкі демонстрації на підтримку московського протесту відбувалися в Тюмені, Уфі, Красноярську й інших містах. Близько 500 демонстрантів вийшли на вулиці в Санкт-Петербурзі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук