Меру Миколаєва вручили протокол про вчинення корупційних дій

Меру Миколаєва вручили протокол про вчинення корупційних дій
фото НикВести
Олександрові Сєнкевичу закидають голосування за збільшення собі заробітної плати

Міському голові Миколаєва Олександру Сєнкевичу з другої спроби вручили протокол про адміністративне корупційне правопорушення. Про це повідомив «Укрінформ».

«Міський голова Миколаєва Олександр Сєнкевич не вжив реальних заходів та не заявив про конфлікт інтересів при голосуванні на сесії міськради про присвоєння йому рангу держслужбовця та нарахування заробітної плати. Таким чином, він здійснив корупційне правопорушення відповідно до ч.1 ст.172-7 «Кодексу України про адміністративне правопорушення», – йдеться у протоколі.

Сам Сєнкевич протокол взяв, прочитав його уголос в присутності журналістів, які прийшли на цю подію, і підписав його. При цьому він зазначив, що винним себе не вважає. За його словами, він дійсно проголосував за свою зарплату, але оскільки це була перша його сесія у статусі міського голови, то він просто не був достатньо поінформований як себе поводити.

Крім того, міський голова переконаний, що отримує меншу зарплату, ніж його заступники, бо не має стажу держслужбовця.

Він назвав свою платню за січень цього року у розмірі 8,8 тис. грн. «Вважаю таку зарплату неадекватною з тим навантаженням, яке лягає на плечі міського голови», – зауважив мер.

Сєнкевич також пояснив чому не зустрівся з правоохоронцями вранці 14 червня. «Я був зайнятий, у мене були важливі справи. Я подзвонив у нашу миколаївську поліцію, прокуратуру і мені сказали, що вони нікого до мене не посилали. А розбиратися хто прийшов мені було ніколи. Отож я і відтермінував зустріч», – зауважив Сєнкевич. Він додав, що через балкон не тікав, але й через головний вхід приміщення міськвиконкому не залишав.

Як раніше повідомляв ZAXID.NET, 14 квітня міський голова Миколаєва Олександр Сєнкевич відмовився зустрітися з групою правоохоронців з Департаменту захисту економіки Національної поліції України, які прибули з Києва вручити йому повідомлення про корупційне правопорушення. Він зачинився в кабінеті, сказав, що зайнятий і призначив нову зустріч на 16 годину.

За інформацією видання «НикВесті», щоб уникнути зустрічі з правоохоронцями, мер Миколаєва переліз через вікно зі свого кабінету на балкон лівого крила мерії Миколаєва, таким чином опинившись в кабінеті, де зараз розташований Департамент енергетики, енергозбереження та впровадження інноваційних технологій, після чого покинув будівлю Миколаївської міської ради.

Сам Сєнкевич заявив згодом, що з не виходив зі свого кабінету крізь двері.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук