Мешканці Дублян не дозволили викинути міськраду на вулицю

Сьогодні, 11 червня, майже 200 мешканців Дублян не допустили примусового виселення міської ради із приміщення, яке вона займає ще з 1976 року.

Про це ZAXID.NET розповів мер містечка Василь Попович.

«Ми звернулися до міністра аграрної політики Ігоря Швайки, щоб дав вказівку та до ректора Львівського національного аграрного університету Володимира Снітинського, щоб направив у виконавчу службу лист про відкликання виконавчого провадження», – повідомив Попович.

За його словами, після нинішнього круглого столу, на якому був присутній представник Міністерства аграрної політики, було дано доручення аграрному університету підготувати договір оренди між міською радою та університетом.

«Депутатський корпус Дублянської міськради звернувся до керівника юстиції області Миколи Кадикала з проханням відтермінувати виконання судового рішення до остаточного вирішення ситуації: або буде заключений договір оренди, або буде лист від університету про відкликання виконавчого провадження», – розповів Попович.

Зазначимо, що у 2009 році університет подав заяву до суду на виселення міської ради. Тоді судовий виконавець відмовився виконувати рішення, за що був звільнений з роботи. Однак через три роки суд зобов’язав іншого виконавця виселити міськраду Дублян.

Як стверджує Василь Попович, університет не має жодних документів на право власності і користування цим приміщенням.

Будинок на вул. Студенській, 5, який займає міськрада Дублян, має площу 199 квадратних метрів. В цьому приміщенні також є відділення міліції та комунальні служби.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук